"> Ne Yaparız? - BrainButic | Mersin
BrainButic
Ne Yaparız?

İÇERİK
PAZARLAMA

Markanızın ve kurumunuzun Facebook, Twitter, Instagram gibi her türlü sosyal medya platformunda etkin bir biçimde yer almasını sağlayacak, medya planlaması; özgün yaratıcı ve etkili içerikler üretiriz. Kurumsal web / mobil site içeriği, marka web sitesi içeriği, mikrositeler için içerikler, blog yazıları, Facebook gönderi mesajları, Twitter mesajları, Instagram görsel ve mesaj içeriklerinizi; satış ve imaj hedeflerinize en uygun ve en etkili biçimde üretir ve ilgili mecrasında yayınlarız.

DİGİTAL
REKLAMCILIK

Facebook, Twitter, Instagram, Google adwords gibi sosyal medya araçları ile gazete, Tv, dergi gibi her türlü medya aracının internet siteleri, etkin haber portalları, ilgi ve etkinlik gruplarına göre oluşturulmuş siteler vb. gibi dijital mecralarda reklam bannerleri hazırlar ve yayınlatırız; viral reklamlarınızı üretir ve yayınlarız, video reklam prodüksiyonu ve yayınlanması işlerini; firma hedefleriniz ile en uygun koşullarda planlar, üretir ve yayınlarız.

MOBİL
UYGULAMA

Mobil cihazları değerli kılan en önemli şeyler, o cihazda çalışabilen mobil uygulamaların çeşitliliği ve kalitesidir. Mobil cihazlarla tüketicilere ulaşma yöntemi markaların yeni ve “olmazsa olmaz” trendlerindendir. Tüketicilere sunacağınız, mobil telefon, mobil tablet ve/veya mobil cihazlarda çalışması için tasarlanmış yazılımları; mobil kullanıcıların en kolay ulaşabileceği biçimde çözümleriz.

WEB SİTESİ
TASARIMI

Mevcut web sitenizin yeniden planlanması ve geliştirilmesi ya da yeni bir web sitesi tasarlanması süreçlerini yönetiriz. Dijital ortamda web sitesi ile markanızın özgün ve yaratıcı bir içerikle rakiplerinizden ayrışmasını sağlarız.

DİGİTAL
PR

Kurumsal basın bültenlerinizi yayına hazır hale getirerek, hedef kitlenin takip ettiği haber sayfalarında yayınlanmasını sağlar; marka imajınızın görünürlüğünü ve güvenilirliğini artıracak etkinlikler gerçekleştiririz.


SEO

Web sitenizin arama motorları uygunluğunu analiz ederek sizi daha üst sıralara yükseltmek için gerekli adımları atarız.

TOPLULUK
YÖNETİMİ

İnsanlara istediklerini verebilecek, ilgilerini çekebilecek, merak ettiklerine yanıt bulabilecekleri, sizleri takip edecekleri sosyal medya toplulukları oluştururuz. Sosyal ağlarda topluluk yönetimi kapsamında, topluluğu yaratır, içeriği üretir ve yönetir, takipçi sayılarının artmasını ve gelişmelerin sürekliliğini sağlarız. Böylece; firma ve marka imajınız etrafında oluşturduğumuz interaktif gruplar ile satışlarınızı artırırız.

REKLAM
HİZMETLERİ

Her mecranın kendine özgü özellikleri, avantajları ve dezavantajları var. Medya planlaması, esasen ulaşılması hedeflenen kişi sayısı, yoğunluğu ve en önemlisi tüm bunlar için gerekli bütçeyi kapsar. Geleneksel reklam mecraları olarak gazete, dergi, radyo, Tv ve açık hava reklamcılığı ilk akla gelenlerdir. Tüm bu süreçlere yön verir; bu mecralarda en yaratıcı ve en yararlı mesajlarla sizleri avantajlı hale getiririz.

ETKİNLİK
PLANLAMA

Etkinliklerinizin başarısı iyi bir yönetim ile mümkündür. Uygulama ekibinin motivasyonu ve yeterliliği başarılı bir sonuç için en önemli kriterdir. Bu kapsamda motivasyon toplantıları, açılış ve kutlama organizasyonlarınız, kurum içi organizasyonları, ürün lansmanları, kurum içi ve kurumlar arası eğitim toplantıları, fuar, seminer ve sertifika etkinlikleri için etkin ve yaratıcı çözümler üretir ve uygular; iç ve dış hedef kitleniz ile birebir buluşmalarınızı marka sadakati yaratacak biçimde organize ederiz.