"> Biz Kimiz? - BrainButic | Mersin
BrainButic
Biz Kimiz?


Brainbutic,
2013 yılı başında, yeni ilinde, yeni yerinde konumlanan, sahiplendiği markalara özel ve alternatif çözümler üreten kurumsal iletişim, yaratıcı tasarım ve doğru mecrada, doğru zamanda, doğru içeriklerle konumlanmanızı sağlayan yeni nesil bir reklam ajansıdır.

Brainbutic, reklam sektörünün çeşitli birimlerinde görev yapmış olmanın deneyimi ile vücut bulmuştur. Brainbutic, stratejiden beslenen yaratıcı çalışmayı oluşturur. Yeni, güçlü ve entegre fikirlerle, müşterileri için etkili çözümler üretir.

Brainbutic, tutkuludur, yaratıcıdır, yırtıcıdır, tutarlıdır, öngörülüdür, ölçülüdür. Brainbutic, strateji, planlama, yaratım, grafik, uygulama, medya planlama-medya satın alma, dijital medya, halkla ilişkiler, hizmetlerinin hepsini bir arada verebilmektedir.
Ayrıca, dijital pazarlamanın her alanında faaliyet göstermektedir. İçerik pazarlama, medya stratejileri ve medya planlamaları, Google ve Facebook reklamları ve arama motoru optimizasyon, dönüşüm optimizasyonları etkili faaliyet alanlarındandır.