Mersin’de kurumsal iletişim danışmanlığı konusunda artık BRAINBUTIC var

Geleneksel ve stratejik olarak nitelenebilecek olan halkla ilişkiler yönetimleri arasındaki farkları ortaya koyabilmek gerekir.

Bir markayı yönetirken, teknolojinin etkisi ve rekabetin ağır şartlarında başarılı olabilmenin ön şartı, iletişimin hangi yöntemiyle ve teknikleriyle doğru bir yol izlediğinizdir.

İletişimini doğru yöntemle sürdüren markaları, itibarı yüksek ve markasını da sektörde önder olarak görebilmekteyiz. İtibarlı markanın çalışanlarında da daha önce aranan mesleki ya da finansal uzmanlık alanlarına artık iletişim yeteneklerinin eklenmesi de bu yüzden tesadüf değildir. Ve artık paydaşlarla doğru iletişim en önemli kıyas. Kıyasıya rekabetin acımasız yüzüyle karşı karşıya olan marka sahibi veya yöneticileri, markayı ya da işletmeyi başarıya taşıyacak en önemli noktalardan birinin artık iletişim olduğunu anlamış durumda.

Her şey çok çabuk yayılıyor. Bu yeni dönem, yani dijital dönem, iletişimi ve itibarı bir yönetim süreci haline getirdi.

Halkla ilişkiler başlığı altında yapılması gerekenlerde geleneksel yöntemler yerini stratejik iletişim yöntemlerine bırakmış durumda. Bir disiplin altında “pazarlama iletişimi” ve “kurumsal iletişim” olarak iki başlıkta ele alınmaya başlamıştır.

Amacı ne olursa olsun, marka ya da işletmeler, işlevleri doğrultusunda dinamik bir yapıya hızla ulaşacak yöntemleri bulmalı ve bunu geliştirerek sürdürmelidir.

İletişimsizlik artık ciddi bir sorundur.

Kurumun bütünlüğü, markanın gücü ve itibarı, çalışanlarının aidiyeti başka nasıl sağlanabilir ki?

Mersin’de kurumsal iletişim danışmanlığı konusunda artık BRAINBUTIC var…

Reklam ajanslarının kendi bünyelerinde doğru bir iletişim ağını kurabilmeleri de hizmet alanı bu başlıklarda rahatlatmaktadır.